Doğu Time

ALEGE’DEN AFRO TRAP BİR MERHABA: SURET…

  • 19 Ekim 2021
  • ALEGE’DEN AFRO TRAP BİR MERHABA: SURET… için yorumlar kapalı
  • 327 kez görüntülendi.
ALEGE’DEN AFRO TRAP BİR MERHABA: SURET…
REKLAM ALANI

Müziğe olan ilgisi zaman içinde kendi şarkılarını yapmaya doğru verilen Alege, Afro-Trap tınılı ilk teklisi “Suret” ile müzik dünyasına merhaba diyor!

Sözü ve müziği Alege’ye ait olan teklinin düzenlemesi ise Berat Pala imzası taşıyor.

Asıl ismi Hazal Çiftçi olan Alege, bu sanatçı ismini kendisinin ve erkek kardeşinin isminden türetmiş (Hazal-Ege = Alege) Alege, çocukken evinde bulunan org ile müzikle olan ilk buluşmasını gerçekleştirmiş ve dinleyici olarak devam ettirdiği müzik yolculuğunu bir DJ seti alarak ve öğrenerek farklı bir noktaya taşımak istese de vokal alanında kalmaya karar vererek kendi şarkılarını yazmaya başlamıştır. Bu bağlamda kendisine annesi de büyük destek olmuştur.

Alege ilk teklisini şu sözlerle anlatıyor:

“Suret, benim ilk göz ağrım. Dilerim şarkıyı yazarken aynı yaşanmışlığı yaşatacak bir tebessüme sebep olur ve ritmine kapılarak dans edersiniz!”

Alege, ayrıca Diyar Pala’nın da paylaşımı ile destek olduğunu belirtirken, şarkının çeşitli mekanlarda çekilen klibinde tekne sahnelerinde bazı sallanmalardan dolayı zorlu geçse de güzel eğlendiklerini belirttikleri bir klibe imza attıklarını söylüyor.

“Suret” başta Spotify olmak üzere dijital platformlarda.

https://www.youtube.com/watch?v=IdGk04g6RgM

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ