Doğu Time

Bizim Hikayemiz

  • 27 Şubat 2021
  • Bizim Hikayemiz için yorumlar kapalı
  • 296 kez görüntülendi.
Bizim Hikayemiz
REKLAM ALANI

Bir şirket için en zor olan konu; hizmet verdiği sektörde faaliyetlerine devam etmesinden çok kendisini en doğru şekilde, en uygun kitleye ifade edebilmesi…

2018 yılında başladı 5 girişimci arkadaşın topluyoruz hikayesi,uzun uzun anlatabilmek için’de 2 yıl doğru zamanı bekledik aslında

2020 yılı bitmeden hikayemizi yazmaya öncelikle hakkımızda” yazısını nasıl yazmamız gerektiğine karar verdiğimizde, bunun gerçekten de düşündüğümüz ve üyelerimize anlattığımız kadar kolay bir iş olmadığını anladık.

Biliyoruz ki, tanıtım yazıları belki de bir web sitesinde en son olarak okunan bölüm. Ancak her firmanın reklam ve tanıtım materyallerinin bir bölümünde mutlaka kendini anlatan bir bölümün olması şart. Ve tabi ki bu yazının son derece kısa ve verilen hizmetler konusunda net bilgiler içermesi gerekiyor.

topluyoruz.com için kısaca; “Türkiye’nin en yeni ilan sitesi ” diyebiliriz.

topluyoruz.com’u biraz daha yakından tanıdığınızda başka ilan sitelerinden biraz daha farklı olduğunu anlayabilirsiniz. Farklı olmanın sadece firma tanıtım metinlerinde ya da sloganlarda “KEŞFET , BİZ FARKLIYIZ , BİZDE YOKSA KİMSEDE YOK ” diye çığırtkanlık yapmakla olmayacağını da bilecek kadar dostaneyiz.

Peki topluyoruz.com, diğer ilan sitelerinden neden farklıdır?

Çünkü;

Herşeyden önce;

“İşimizi gerçekten severek yapıyoruz.”
Belki de başarımızın tek ve yegane sebebi de bu. Çünkü biliyoruz ki; ancak bir işi sevdiğiniz zaman o alanda kendinizi daha da geliştirmek ve daha başarılı olmak için çalışırsınız. topluyoruz.com ekibine dahil olan herkes de işini severek yapıyor ve kendi alanlarında gelişebilmek için çaba harcıyor.

“İşimizde daha iyi olmak için sürekli araştırıyoruz.”
Belki hiç bir ilan sitesinin yapmadığı kadar çok tasarım, web tasarımı, web teknolojileri ve reklamcılık gibi konularda sürekli olarak araştırmalar yapıyoruz. Bu alanlarda yeni olan ne varsa takip etmeye ve bunları üyelerimiz için pratik bir şekilde kullanılabilir materyallere dönüştürerek uyarlamaya çalışıyoruz.
.

“Bahane değil çözüm üretiyoruz.”
Yapmaya çalıştığımız işin tahmin edilenin üzerinde zor bir iş olduğunu çok iyi biliyoruz. Üyelerimizin ilanlarını topluyoruz.com,da yayınlarken yazılım konularında birçok sorunla karşılaşıyoruz. Ancak bu sorunların neden çözülemeyeceğine dair bahaneler aramaktansa, bu sorunların nasıl çözüleceği üzerine yoğunlaşıyoruz. Bu yüzden de, bu projeyi yürütürken “bahaneler” değil “çözümler” üretiyoruz.

“Disiplinli ve programlı çalışıyoruz.”
Hizmet verdiğiniz sektör her ne olursa olsun, çalışma şartlarınız ne şekilde düzenlenirse düzenlensin; eğer o alanda başarılı olmak istiyorsanız mutlaka belli programlar çerçevesinde disiplinli bir şekilde çalışılması gerektiğine inanıyoruz. Üzerinde çalıştığımız her proje için iş akışını düzenliyor ve topluyoruz.com ekibine dahil tüm çalışanlarımızın bu sürece sadık kalmasına özen gösteriyoruz.

Elbette topluyoruz.com’u farklı kılan tüm özellikler bunlar değil. Bizi daha yakından tanıdığınızda neden “farklı” olduğumuzu renkli dünya’mızı her ziyaretinizde çok daha iyi anlayabilirsiniz.

Bize destek veren üyelerimize sonsuz teşekkürler.

topluyoruz.com

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ