Doğu Time

BU BAHAR “CASUAL” MODA

  • 22 Mart 2021
  • BU BAHAR “CASUAL” MODA için yorumlar kapalı
  • 170 kez görüntülendi.
BU BAHAR “CASUAL” MODA
REKLAM ALANI

Hazır giyimin öncü markası Brooks Brothers; SS21 için yeni yaklaşımların keşfi ile spor-şık bir koleksiyon hazırladı. Köklü, zamansız ve otantik bir stil sunan yeni koleksiyonun hikayesinde baharın ilk adımları, yeni başlangıçlar ve gelecek teması bulunuyor. Soft renklerin hakimiyetinde oluşturulan tasarımlar klasik ve casual giyimde renk trendlerini de belirliyor. 

Amerikan giyim tarzındaki tasarımları Türkiye’deki moda tutkunları ile buluşturan Brooks Brothers; yeni koleksiyonunda dokunuşlarını daha yalın ve spor detaylardan yana kullandı. İlhamını yeniliklerden ve başlangıçlardan alan koleksiyon spor-şıklığı ile göz dolduruyor. Koleksiyonda markanın vazgeçilmezleri arasında yer alan ince dokulu Supima trikolar, mevsimlik parkalar, kanvas pantolonlar ve ütü gerektirmeyen Non-Iron gömlekler yine varlığını koruyor. Modern desenler ve motifler sezonun soft renk trendleri ile buluşuyor. Canlı görünümleri ile tasarımlar casual giyimden kopamayanları şıklık yarışında zirveye taşıyor.

Baharın Ani Hava Değişimlerinde Kat Kat Giyim Moda

Yenilenmenin ve tazelenmenin temsilcisi bahar aylarında yaşanan ani hava değişimlerine karşı çözüm yine kat kat giyinmek oluyor. İkonik öğeleri, güncel bir yorum ile tasarıma dönüştüren Brooks Brothers hava değişimleri için ideal, lüks, mevsimlik parçalar sunuyor. Günün sıcak saatleri için bluz, t-shirt ve gömlekler, serinleyen anlarda ince giyimin üzerine alınan ince trikolar ve bahar yağmurlarında trikoların üzerine atılan yağmurluk ve parkalar gibi çok katlı giyim ile ani hava değişimlerine şık bir atıfta bulunuyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ