Doğu Time

Hayırsever iş İnsanı Uğur Yıldırım, ihtiyaç sahibi, yetim ve öksüz 5000 çocuğun kıyafet ihtiyaçlarını karşıladı

  • 15 Ocak 2022
  • Hayırsever iş İnsanı Uğur Yıldırım, ihtiyaç sahibi, yetim ve öksüz 5000 çocuğun kıyafet ihtiyaçlarını karşıladı için yorumlar kapalı
  • 5.819 kez görüntülendi.
Hayırsever iş İnsanı Uğur Yıldırım, ihtiyaç sahibi, yetim ve öksüz 5000 çocuğun kıyafet ihtiyaçlarını karşıladı
REKLAM ALANI

55 İlde belirlenen By PRODİ Konfeksiyon mağazasına giden çocuklar, monttan pantolona, kabandan ayakkabıya beğendikleri giysileri ücret ödemeden aldı.

Hayırsever iş İnsanı Uğur Yıldırım, kış aylarında ekonomik durumu iyi olmayan ailelerin çocuklarının ihtiyaçlarını karşılamak için harekete geçti.

Hayırsever iş insanı irtibata geçtiği ihtiyaç sahibi, öksüz ve yetim çocukları belirledi. 5000 çocuk, hayırsever iş İnsanının belirlediğiBy PRODI İsimli  konfeksiyon mağazalarına giderek, monttan pantolona, kabandan ayakkabıya kadar ihtiyaç duydukları ve beğendikleri kıyafetleri giyip para ödemeden ayrıldı.

İş İnsanı Uğur Yıldırım, kış aylarında ihtiyaç sahibi ailelerin çocuklarının kıyafet ihtiyaçlarını karşıladıklarını,belirlenen Türkiye genelinde 5000 çocuğun istedikleri tüm kıyafetleri beğenerek aldıklarını belirterek, “Şirket olarak her yıl çeşitli hayır etkinlikleri düzenliyoruz. Bu yıl da ihtiyaç sahibi çocuklarımı sevindirmek istedik” dedi.

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ