Doğu Time

İzmir Kelebek’leniyor

  • 15 Haziran 2021
  • İzmir Kelebek’leniyor için yorumlar kapalı
  • 91 kez görüntülendi.
İzmir Kelebek’leniyor
REKLAM ALANI

Kelebek Mobilya satış ağına İzmir’de yeni bir bayi eklendi. İzmir Çeşme bayi açılışını gerçekleştiren Kelebek Mobilya, geniş yüzölçümüne sahip mağazasında en trend modellerini İzmirlilerle buluşturacak.

 

Türkiye’nin üretim kapasitesi ve yaygın satış ağıyla en büyük mobilya markası olan Kelebek Mobilya, 2021 yılı sonuna kadar açmayı planladığı 30 yeni bayi hedefine adım adım ilerliyor. Sektör trendlerini belirleyen tasarımlarına müşterilerinin daha kolay ulaşmasını isteyen firma, bayi ağına kattığı yeni noktalarla en ücra köşeye kadar ulaşarak müşterilerine daha da yakınlaşıyor. Son olarak Ege’nin incisi İzmir’de yeni bayi açılışı gerçekleştiren Kelebek Mobilya, İzmir Çeşme Kelebek mağazası ile İzmirlilere hizmet verecek.

 

Türkiye’nin her yerinde daha çok Kelebek olması için çalıştıklarını belirten Kelebek Mobilya Marka Direktörü Serkan Kaplan yıl sonuna kadar 30 yeni bayi hedefleri olduğunu belirtti. Kaplan ayrıca dijitalleşmenin arttığı bu dönemde online satış kanalında bayilerin de önemli bir konumda olduğunu sözlerine ekledi.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ