Doğu Time

Janvak-Jandarma Mensupları Şehit ve Gazi Vakfı Genel Başkanı Savaş Karabali yaptığı basın toplantısı ile Jandarma Mensupları Şehit ve Gazi Vakfının 2021 yılı Faaliyetlerini Basına açıkladı.

  • 30 Aralık 2021
  • Janvak-Jandarma Mensupları Şehit ve Gazi Vakfı Genel Başkanı Savaş Karabali yaptığı basın toplantısı ile Jandarma Mensupları Şehit ve Gazi Vakfının 2021 yılı Faaliyetlerini Basına açıkladı. için yorumlar kapalı
  • 236 kez görüntülendi.
Janvak-Jandarma Mensupları Şehit ve Gazi Vakfı Genel Başkanı Savaş Karabali yaptığı basın toplantısı ile Jandarma Mensupları Şehit ve Gazi Vakfının 2021 yılı Faaliyetlerini Basına açıkladı.
REKLAM ALANI

JANDARMA MENSUPLARI ŞEHİT GAZİ VE AİLELERİ VAKFI (JANVAK) 2021 YILI FAALİYET ÇİZELGESİ

1- 19 Mayıs Atatürk’ü Anma Gençlik ve Spor Bayramı etkinliğimiz kapsamında Antalya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile koordineli olarJANVAK FAALİYET GÜNCELak yapılan ve Milletvekillerimizin de katılım sağladığı etkinliğimizde 110 otizmli aileye 16.000,00 TL.lik kıyafet çeki dağıttık.

2- 20 Mayıs 2021 tarihinde Ankara da 150, Antalya da 50 koli Gıda yardımını ihtiyacı olan ailelere dağıttık.
3- Şehit ailelerimiz ve Gazilerimizi ziyaret ederek unutulmadıklarını, hep yanlarında olduğumuzu kendilerine hatırlatıyoruz.
Vakfımıza ulaşan değerli Şehidimiz J.Hv.Tek.Kd.Bçvş(1969-8) Ömer KINAV’ın emaneti olan kıymetli eşi Perihan KINAV’ı ziyaret ederek yaşamış olduğu sorunları dinlemiş ve çözüm için gerekli çalışmaları başlatmıştır. Her zaman aziz Şehitlerimizin emanetlerinin yanındayız.. Van ilimizde yaralanarak gazi olan değerli güneydoğu gazimiz Ali TİMURHAN ı ziyaret ederek unutulmadıklarını, kendilerine minnettar olduğumuzu ilettik
4- Manavgat İlçemizde yangından etkilenen köylerimizde mağduriyet yaşayan özellikle yaşlı vatandaşlarımıza 03.09.2021 tarihinde 50 bin liralık Gıda ve Hijyen seti dağıttık.
5- 19 Eylül Gaziler Gününde Türkiye de bir ilki gerçekleştirerek Antalya Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ve Kepez Belediyesi ile koordineli olarak düzenlemiş olduğumuz etkinlikte Güneydoğu Gazilerimiz, ihtiyaç sahibi 10 vatandaşımıza Tekerlekli Sandalye hediye etmiştir.
Etkinliğimize çelenk göndererek varlıklarını ve desteklerini gösteren Büyükşehir Belediye Başkanımız Sayın Muhiddin BÖCEK ve Konyaaltı Belediye başkanımız sayın Semih ESEN’e teşekkürlerimizi iletiyoruz.
6- 22 Eylül tarihinde Vakfımız ve Trabzon Aile ve Sosyal Hizmetler İl Müdürlüğü ile Güneydoğu Gazilerimize Moral-Motivasyon sağlamak amacı ile Tabanca ile Atış etkinliği düzenlenmiş, dereceye giren Gazilerimize ödül ve hediyeler verilerek topluca yemek yenilmiştir.
7- 18 Kasım 2021 Tarihinde Vakfımız ve Antalya İli Muratpaşa Belediye Başkanlığı işbirliği ile İhtiyaç sahibi 10 ailemize Tekerlekli Sandalye dağıtımı gerçekleştirdik.

https://www.youtube.com/watch?v=b6-8AsrynLA

 

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ