Doğu Time

KENDİ GÜCÜNE SAHİP ÇIKANLAR  YAŞAMINI POZİTİF ENERJİYLE DOLDURUYOR

  • 24 Mart 2021
  • KENDİ GÜCÜNE SAHİP ÇIKANLAR  YAŞAMINI POZİTİF ENERJİYLE DOLDURUYOR için yorumlar kapalı
  • 172 kez görüntülendi.
KENDİ GÜCÜNE SAHİP ÇIKANLAR   YAŞAMINI POZİTİF ENERJİYLE DOLDURUYOR
REKLAM ALANI

Enerjisinin hayal ettiğinden bile daha güçlü olduğunun düşüncesine sahip olan herkes için farkındalık uyandıran İpek Senem Aydın, ruhsal enerjiyi yükselterek kendi gücüne sahip çıkmak isteyenleri düşük enerjinin etkisinden serbest bırakmasına yardımcı oluyor.

 

Thetahealing tekniği ile kişinin karşılaştığı olumsuz durumları kaldırmaya yardımcı olarak istenilen hayatı kurmayı sağlayan İpek Senem Aydın, kendi gücüne sahip çıkma olgusunu pozitif enerjiyle buluşturuyor. Enerjinin hayal edilenden daha güçlü olduğunu vurgulayan Aydın, herkesin enerjisini yükseltecek, kendine ve dünyaya katkı sağlayacak güçle, hayatın sorumluluğunu almayı da mümkün kılıyor.

 

Gücüne Sahip Çıkmak İsteyenlere Altın Değerinde Tavsiyeler

 

“Kendi gücüme nasıl sahip çıkacağım?” sorusu için İpek Senem Aydın ilk olarak “Gerçekçi Olun” önerisini veriyor. Kişinin gerçek gücünün kendi gerçekliğinden kaynaklandığını söyleyen Aydın, içsel ses ve ego arasındaki farka dikkat edilmesi gerektiğini vurguluyor. Egonun sesi dinlenip fark edildiğinde “Gerçek nedir biliyorum. Kendi gerçeğim ile egom arasındaki farkı biliyorum. Kendi gerçeğime ve kendi gücüme nasıl sahip çıkacağımı biliyorum. Gücüm bana aittir” olumlamasının tekrar edilmesi ile güce sahip çıkılabileceğini belirtiyor. “Yargılamaya son verin” ile güce sahip çıkma hedefinin mümkün olabileceğini ifade eden thetahealing eğitmeni, yargılamanın kişinin gücünü azalttığını ve bundan kurtulduktan sonra ise herkesin bir olduğunu tekrardan vurguluyor. Bu kapsamda yapılması gerekenlerden bir diğerini de “Kurban bilincinden çıkın” olarak özetleyen Aydın, olumsuz ifadelerle kendi gerçekliğini yaratıp gücünü kaybeden herkese yardımcı oluyor.

 

“Mükemmel Bir Varlık Olduğunuzu Kabul Edin”

Gücüne sahip çıkmak isteyen herkese “Varlığınız gerçek gücünüzdür” ile ilham olan İpek Senem Aydın, “Olduğunuz halinizle zaten mükemmel bir varlık olduğunuzu kabul edin ve kendi gerçek kaynağınızla bağlantı kurun. Bunu meditasyon yaparak, doğa içinde vakit geçirerek de yapabilirsiniz” önerisini yapıyor. “Gücünüzü diğerleri ile paylaşın” cümlesi ile gücü keşfetme ve bunu diğer insanlarla paylaşmayı da vurgulayan Aydın, yapılan paylaşım ve iyiliklerin başkalarının enerjisini yükselttiği gibi kişinin kendi enerjisini de hatırlamasına yardımcı olacağını ifade ediyor. Birçok kişinin kendi gücünü gösterdiğinde başına kötü bir şey gelecek düşüncesiyle büyütüldüğünü açıklayan thetahealing eğitmeni, “Parıldayın” diyerek yüreklendirici, mucizelere inanan, kendi gerçeklerini yaratan, hayatın sorumluluğunu alıp pırıl pırıl parlayan güzel ruhlara bürünmeye davet ediyor.

 

 İpek Senem Aydın

Dokuz Eylül Üniversitesi İngilizce İşletme mezunu olan İpek Senem Aydın Uluslararası Thetahealing Eğitmenidir. Birçok modülde Thetahealing Eğitmeni olan İpek Senem Aydın, ruh ailem diyerek tanımladığı öğrencileri ve danışanlarının ruhsal yolculuklarına eşlik etmektedir.

Thetahealing seminerlerini online olarak İpek Senem Aydın Farkındalık Atölyesi’nde devam ettirmektedir. Atölyede aynı zamanda konularında uzman kişiler ile aile sistem çalışması, nefes, astroloji danışmanlığı, şamanik ritüeller gibi konularda da çalışmalar gerçekleştirmektedir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ