Doğu Time

Nazan ARISOY ile EYLÜL YARATICI YAZARLIK ATÖLYESİ BAŞLIYOR!

  • 07 Eylül 2021
  • Nazan ARISOY ile EYLÜL YARATICI YAZARLIK ATÖLYESİ BAŞLIYOR! için yorumlar kapalı
  • 103 kez görüntülendi.
Nazan ARISOY ile EYLÜL YARATICI YAZARLIK ATÖLYESİ BAŞLIYOR!
REKLAM ALANI

Yeniden online atölyede edebiyat severlerle buluşuyoruz! Keyifli ve kaliteli sosyalleşmek, kişisel olarak gelişmek, zihninizde ve hayatınızda birikenleri ölümsüzleştirmek istiyorsanız atölyede buluşalım.
.
EYLÜL 2021 Hafta içi ders almak isteyenler için Salı-Perşembe Hafta sonu ders almak isteyenler için Cumartesi Pazar saat: 15.00-17.00 / 20.00-22.00 aralığında yeni online sınıflarım Yaratıcı Yazarlık için ilk dersine başlayacak.

“YARATICI YAZARLIK ATÖLYESİ”
Yaratıcı Yazarlık Atölyesi’nde , öykü ve romanın nasıl üretildiği hakkında teorik bilgiye sahip olurken aynı zamanda hikâyenin unsurları, karakterlerin yaratılması, olay örgüsünün yapılandırılması gibi yazma tekniğine ilişkin konular, yetkin örnekler üzerinden tartışılacaktır.

Amaç, katılımcıların kendi kurmaca metinlerini yazarken yaratıcılıklarını daha iyi ortaya koyabilmeleri için yol göstermek ve içgörü kazanmalarına yardımcı olmaktır. Derin okuma çalışması ile dünyadan edebiyat örneklerini de değerlendireceğiz.

Dersler haftada 1 gün 2 saat, atölye çalışması olduğu için sadece 8 hafta online olarak yapılacak. Kurs bitiminde sınıf katılımcılarının birlikte yazacağı hikaye, dergide basılacak ve yazar adayları ilk kez okurlarıyla buluşacaktır. İletişim için lütfen ‪‬ ‪ 0 (544) 129 76 70 numarayı arayın ya da mesaj atıp bilgi alın.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ