Doğu Time

RESTORAN VE KAFELERE ÖZEL HİJYEN PLANI

  • 07 Nisan 2021
  • RESTORAN VE KAFELERE ÖZEL HİJYEN PLANI için yorumlar kapalı
  • 116 kez görüntülendi.
RESTORAN VE KAFELERE ÖZEL HİJYEN PLANI
REKLAM ALANI

Temizlik ihtiyacına her alanda etkili çözümler sunan Nilco, restoran ve kafeler için özel hijyen planı hazırlıyor.

Kalabalık insan gruplarının girip çıktığı mekanlarda hijyen konusu büyük önem taşırken, işletmelerin bu konuda uymaları gereken zorunluluklar bulunuyor.

Doğru ve düzenli şekilde dezenfekte edilen mekanlar tüketicilerin tercih kriterlerinin en başında yer alıyor. Bir yemeğin hijyenik koşullarda hazırlanması artık lezzetinden daha önemli hale geldi. Gıdaların saklandığı, hazırlandığı mutfaklarda ve servise sunulduğu alanlarda hijyenin sağlanması, konuklarına, çalışanlarına ve işine saygı duyan her işletme için bir zorunluluk. Bu yüzden işletmelerin hiçbir ayrıntıyı göz ardı etmeden belirlenen standartlarda mekan temizliğine büyük özen göstermeleri gerekiyor.

İnsan sağlığının olumsuz etkilenmemesi için özellikle restoran ve kafelerde doğru hijyen planı oluşturulması gerektiğini belirten Nilco Reinigungsmaschinen Pazarlama ve İş Geliştirme Müdürü Hakan Mete, “1961 yılında Almanya’da kurulan Nilco, endüstriyel temizlik makineleri ve firmalara verilen kimyasal temizlik hizmetleriyle sektörde önemli bir konuma sahip. Pandemi sürecinde hem ürünlerimizi hem de hizmet kapsamımızı farklılaştırarak halk sağlığına destek olma çalışmalarımızı aralıksız olarak devam ettiriyoruz. Yeni normalleşmenin başladığı son dönemde, Sağlık Bakanlığı tarafından verilen biyosidal ruhsata sahip el ve cilt dezenfektanı ürünümüz Sanisept H711 için Covid-19 üzerinde %99.99 etkinliğini belgeleyen mikrobiyolojik analiz raporumuzu almış bulunmaktayız. Yine aynı kategoride bulunan Handforte 725 antibakteriyel sıvı el sabunumuz ile hijyeni ve güveni evinizde ve ihtiyaç duyduğunuz alanlarda yaşamanız için çalışmalarımıza devam ediyoruz. Ayrıca; sıkça denetlenen mekanların başında gelen kafe ve restoranların hijyen planlarını doğru yapmaları adına özel bir paket hazırladık. İşletmeyi yerinde inceleyerek bir hijyen planı oluşturuyoruz. Bu hijyen planı doğrultusunda, ihtiyaç duyulan ürünler ve önerileri de kapsayan danışmanlık hizmeti vermeye ve noktaların hijyen alanında çözüm ortağı olmaya devam ediyoruz. “ dedi.

Nilco Reinigungsmaschinen GmbH, Saruhan Holding bünyesinde yer almaktadır.

Ayrıntılı Bilgi: http://nilco.com.tr/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ