Doğu Time

STUDIO BEST SELF ONLINE HAMİLE YOGASINI DERSLERİNE EKLEDİ

  • 07 Nisan 2021
  • STUDIO BEST SELF ONLINE HAMİLE YOGASINI DERSLERİNE EKLEDİ için yorumlar kapalı
  • 223 kez görüntülendi.
STUDIO BEST SELF ONLINE HAMİLE YOGASINI DERSLERİNE EKLEDİ
REKLAM ALANI

KADINLAR ONLINE HAMİLE YOGASI İLE DOĞUMA HAZIRLANIYOR

 

Heyecan verici ve bir o kadar da tecrübelerle dolu geçen hamilelik süreci aynı zamanda birçok belirsizliği de beraberinde getiriyor. Bu dönemde bedeni ve ruhu besleyen aktivitelere yer açmak, keyifli bir gebelik ve doğum gerçekleştirmeye yardımcı olurken, anne adaylarının üzerindeki stresi azaltıyor. Evlerde konforla yapılabilecek online hamile yogası ile sağlıklı bir hamilelik dönemi geçirilebileceğini aktaran Studio Best Self Kurucusu Emir Kurşunoğlu, 12. haftadan sonra doktor onayı almış tüm anne adaylarının hamile yogası derslerine katılabileceğini belirtiyor.

 

Hamilelik mucizevi bir süreç ancak birçok anne adayı bu süreçte derin bir güvensizlik, belirsizlik ve endişe duyguları ile karşılaşıyor. Bu süreçte anne ve bebek sağlığı için yapılan medikal tetkiklerin yanında fiziksel aktiviteler, sürecin daha sağlıklı ve keyifli geçmesine katkıda bulunuyor. Gebeliğin farklı aşamalarında anne adaylarını fiziksel ve duygusal olarak güçlendirmekle kalmayıp zihnen doğuma hazırlayan hareketler ve nefes teknikleri içeren hamile yogası; anı farkındalıkla yaşayabilmeye ve doğumdan önce bebekle iletişim kurabilmeye yardımcı oluyor. Özellikle evlerde hareketsiz geçirilen bu günlerde fiziksel aktivitelerin sağlıklı bir hamilelik dönemi için daha önemli olacağını aktaran Studio Best Self Kurucusu Emir Kurşunoğlu, doktor onayı almış tüm anne adaylarının online hamile yogası dersleri ile rahatlayabileceğini belirtiyor.

 

Üyelik sistemiyle günün farklı saatlerinde, farklı seviyelere uygun online yoga, pilates dersleri ve meditasyon seansları sunan Studio Best Self, hamilelere özel hazırlanmış Glowy Self dersleri ile zor pozlar içermeyen ve çok tekrarlı duruşlarla harmanlanan seanslar sunuyor. Hamilelik süresince yapılan fiziksel yoga duruşları, zihinsel ve ruhsal çalışmalar anne adaylarını doğuma hazırlarken; daha sağlıklı ve dinç bir gebelik süreci yaşamalarına katkıda bulunuyor.


Studio Best Self Hakkında:

 

Best Self, Ocak 2021’de iki yoga sever kardeşin ortak projesi olarak, istediği zaman istediği yerde pratik yapmak isteyen yogileri bir araya getirmek misyonu ile kurulmuştur. Studiobestself.com internet sitesi üzerinden her seviyedeki öğrencinin aradığını bulacağı online bir program sunan Studio Best Self; Hatha, Vinyasa, Fusion, Yin Yoga dersleri, mat Pilates dersleri, Meditasyon ve Yogik Uyku seansları ile yoga severlerin olabilecek en iyi ruh haline ulaşmalarını sağlayan içsel yolculuklarında onlara eşlik etmektedir. Daha fazla bilgi için: https://www.studiobestself.com/

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ