Doğu Time

Trendyol’dan “Ramazanda İyilik Vakti” ile ihtiyaç sahiplerine destek

  • 01 Nisan 2021
  • Trendyol’dan “Ramazanda İyilik Vakti” ile ihtiyaç sahiplerine destek için yorumlar kapalı
  • 155 kez görüntülendi.
Trendyol’dan “Ramazanda İyilik Vakti” ile ihtiyaç sahiplerine destek
REKLAM ALANI

Trendyol, paylaşmanın değerinin daha derin hissedildiği Ramazan ayında ihtiyaç sahiplerine destek olmak için Ramazanda İyilik Vakti hareketini başlattı. Geçtiğimiz yıl Ramazanda İyilik Hareketi ile binlerce ihtiyaç sahibi aileye destek olan Trendyol, bağışlanan gıda paketlerini Türk Kızılay aracılığıyla bu yıl da Türkiye’nin dört bir yanına ulaştıracak.

Trendyol, Türk Kızılay iş birliğinde ihtiyaç sahiplerine destek olmak için Ramazanda İyilik Vakti hareketini başlattı. İlk bağışı yapan Trendyol, iyilik hareketine özel hazırlanan temel gıda paketlerini, ihtiyaç sahiplerine destek olmak isteyen yardımseverlere sunuyor.

İyilik hareketine katılmak isteyen yardımseverler Trendyol üzerinden, ramazan ayı boyunca tek tıkla paketleri satın alarak yardımda bulunabilecek. Bağışlanan paketler, Türk Kızılay iş birliğinde Türkiye’nin dört bir yanındaki ihtiyaç sahiplerine ulaştırılacak.

Temel gıda paketinde sıvıyağ, pilavlık pirinç, kırmızı mercimek, bulgur, küp şeker, çay, un, makarna, salça, tuz, hazır çorba, tavuk bulyon, hazır kakaolu puding, kola ve soğuk çay olmak üzere 15 ürün yer alıyor. Bağış paketleri 69,9 TL’den satışa sunuluyor.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ