Doğu Time

Watsons Ekonomik Sürdürülebilirlikte Kadın Emeğini Destekliyor!

  • 13 Nisan 2021
  • Watsons Ekonomik Sürdürülebilirlikte Kadın Emeğini Destekliyor! için yorumlar kapalı
  • 211 kez görüntülendi.
Watsons Ekonomik Sürdürülebilirlikte Kadın Emeğini Destekliyor!
REKLAM ALANI

Watsons Türkiye ve KEDV’den
Anlamlı İş Birliği 

 

Türkiyenin lider güzellik ve kişisel bakım ürünleri markası Watsons,
Kadın Emeğini Değerlendirme Vakfı (KEDV)
 ile gerçekleştirdiği iş birliğiyle kadınların üretime katılmalarına ve ekonomik olarak güçlenmelerine destek oluyor.

Watsons yaklaşık 1 senedir KEDV ile yürüttüğü Sürdürülebilirlik Projesi kapsamında Ekonomik Sürdürülebilirlikte Kadın Emeğini Destekliyor!

Türkiye’nin dört bir yanında bulunan 200’ün üzerindeki kadın kooperatifinde kadınların el emeğiyle ürettikleri doğal içerikli yerel üretim ürünleri seçili Watsons Mağazaları, Watsons.com.tr ve Watsons Uygulaması ile
hiçbir kar elde etmeden milyonlarca müşteri ile buluşturuyor, kadınların üretime daha fazla katılmalarını ve ekonomik olarak güçlenmelerini destekliyor.
Watsons, şimdi tüm müşterilerini kadınları desteklemeye davet ediyor!

  • Bıttım Sabunu ve Tahta Baskılı Sabunlar: Güneydoğu Anadolu Bölgesi’nde yetiştirilen bıttım bitkisinden elde edilen Bıttım Sabunu ve Tahta Baskılı Sabunlar, KEDV’in desteklediği Mardin İpekyolu Kadın Kooperatifi tarafından üretiliyor. Bıttım Sabunu saçları beslemeye, güçlendirmeye ve saç derisini yatıştırmaya yardımcı oluyor. İçerdiği E vitamini ile antioksidan etkisi gösteriyor. Ürün tüm cilt tipleri için güvenle kullanılabiliyor. Tahta Baskılı Sabunlar ise Kahve&Tarçın ve Lavanta çeşitleri ile beğenilere sunuluyor.
  • File Torba: KEDV’in desteklediği Bergama Kadın Kooperatifi tarafından %100 pamuk ip ve ham bez kullanılarak üretilen doğa dostu KEDV File Torba, kolay taşınabilen özelliği ile her an yanında!
  • Lavanta Kesesi: Kadın üreticiler ve kadın kooperatifleri tarafından üretilen Lavanta Kesesi, el boyaması tekniği ile oluşturulan ağaç motifleri ile dikkat çekiyor.

Bu dayanışma günlerinde sen de Watsons’tan yapacağın ürün alışverişinle kadın kooperatiflerini destekleyebilirsin!

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ