Doğu Time

YOLCU360, CAN DOSTLARIMIZ İÇİN HAÇİKO’YLA YOLA ÇIKIYOR!

  • 05 Nisan 2021
  • YOLCU360, CAN DOSTLARIMIZ İÇİN HAÇİKO’YLA YOLA ÇIKIYOR! için yorumlar kapalı
  • 211 kez görüntülendi.
YOLCU360, CAN DOSTLARIMIZ İÇİN HAÇİKO’YLA YOLA ÇIKIYOR!
REKLAM ALANI

Yolcu360, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü için anlamlı bir projeyi başlattı.

Koşulsuz misafir memnuniyeti ile yüzlerce güvenilir firmayı tek bir platformda buluşturan ve araç kiralamayı birkaç tıkla mümkün kılan e-ticaret şirketi Yolcu360, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü kapsamında anlamlı bir projeyi hayata geçirdi. 4 Nisan’da başlayan “Can Dostlarımız için Yoldayız” projesi ile Yolcu360, üç ay boyunca toplamda 13 ilde HAÇİKO’ya ücretsiz araç desteği sağlayacak ve minik dostlarımıza HAÇİKO’yla birlikte sevgi ulaştıracak.

05 Nisan 2021, İstanbul;

Binlerce aracı aynı platformda misafirleri ile buluşturan araç kiralama platformu Yolcu360, 4 Nisan Dünya Sokak Hayvanları Günü kapsamında “Can Dostlarımız için Yoldayız” projesini başlattı.

Daha önceki yıllarda da kedi evleri ve sokak hayvanlarını besleme etkinlikleri düzenleyen Yolcu360, 4 Nisan’da başlayan yeni projesi ile Hayvanları Çaresizlikten ve İlgisizlikten Koruma Derneği’ne (HAÇİKO) 13 ilde 3 ay boyunca ücretsiz araç desteği sağlayacak.

Erzincan, Şanlıurfa, Malatya, Şırnak, Sakarya, Van, İzmir, Çanakkale, Balıkesir, Bursa, Ankara, Samsun ve İstanbul’da HAÇİKO ekipleri; Yolcu360’ın sağladığı araçlarla minik dostlarımıza sevgi ulaştıracak. Yolcu360 ve HAÇİKO logolu araçlar, sokaktaki sahipsiz canlarımız için mama, sağlık, bakım ve barınma desteği sunacak.

Yolcu360, hayvanları koruma konusunda toplumu bilinçlendirmek amacıyla blog sayfasında da faydalı içeriklere yer veriyor. Platformun blog sayfasında, yolda bir aracın hayvana vurarak kaçtığını gördüğünüzde ne yapmalısınız, işkenceye maruz kalmış veya kaza geçirmiş bir hayvan gördüğünüzde nereye başvurmalısınız gibi sorular yanıt buluyor.

Yolcu360 hakkında bilgi ve araç kiralama seçenekleri için www.yolcu360.com ve  www.yolcu360.com/blog adresleri ziyaret edilebilir, Yolcu360 mobil uygulaması indirilebilir ya da 0850 360 5 360 numaralı Yolcu360 Misafir Merkezi aranabilir.

ZİYARETÇİ YORUMLARI

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu aşağıdaki form aracılığıyla siz yapabilirsiniz.

BİR YORUM YAZ